o firmie

Firma KROS istnieje na rynku od 1991 roku. Zaopatrujemy rybnickie przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych we wszelkiego rodzaju elementy złączne. Posiadamy w ofercie ponad 7000 pozycji. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Nasz sklep zlokalizowany jest w śródmieściu Rybnika, przy ulicy Cegielnianej 22. Wszystkim klientom zapewniamy możliwość zaparkowania auta na dużym parkingu przez sklepem.

kros

W naszej ofercie znajdą Państwo elementy złączne wykonane ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości, stali nierdzewnej A2 i A4 oraz miedzi i mosiądzu - spełniających normy PN, DIN, ISO.

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelkiego rodzaju śrub, nakrętek, podkładek oraz wkrętów do drewna i metalu, kotew, kołków rozporowych, nitów i gwoździ.

Ponadto w sprzedaży posiadamy również: liny stalowe, plecione, jutowe i akcesoria, łańcuchy techniczne i gospodarcze oraz osprzęt, artykuły spawalnicze, zawiesia linowe,  łańcuchowe i pasowe, złącza ciesielskie, wiertła, zawleczki, plomby ołowiane, drut oraz narzędzia ślusarskie i stolarskie.

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w najniższej cenie.
Zapraszamy do współpracy!

  • kros oferta

    Firma "KROS" posiada w stałej sprzedaży następujące wyroby: elementy złączne, liny stalowe i akcesoria, Zawiesia pasowe i pasy ściągające, druty, narzędzia i akcesoria ślusarskie, narzędzia i akcesoria murarskie...

  • śruby

    Informacje na temat właściwości mechanicznych i chemicznych elementów złącznych, tabele konwersji norm PN, DIN oraz ISO oraz nazewnictwa i podziału gwintów.

statystyka Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja reklamowa idea4you.eu Profesjonalny System CMS dla biznesu | -Profesjonalny hosting | login
poliltyka cookies